W dniu 25 kwietnia uczennica klasy II ZC (podopieczna OHP) - Sandra Kamińska wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie „Bezpieczny w Pracy”. Konkurs odbył się w Okręgowej Inspekcji Pracy w Opolu. Celem konkursu było m.in. poszerzanie wiedzy z  zakresu przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, popularyzacja zagadnienia bhp i prawa pracy wśród młodzieży. 

 W konkursie wzięło  udział 21 uczestników z 9 jednostek Opolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Uczestnicy konkursu byli to uczniowie z gimnazjów oraz zasadniczych szkół zawodowych. Zadaniem młodzieży było rozwiązanie testu, który składał się z 50 pytań.

Poziom uczestników był na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Młodzież musiała brać udział w dogrywkach w formie dodatkowego pytania pisemnego, dzięki któremu nasza Sandra rozgromiła przeciwników, gdyż jako jedyna potrafiła w pełni odpowiedzieć na zadane pytanie.

Komisji  konkursowej przewodniczył: Pan Dawid Rusak Nadinspektor Pracy z OIP w Opolu.  Największą liczbę punktów zdobył  i uzyskał I miejsce Dawid Wadas z Hufca Pracy w Nysie, II miejsce po dogrywce zdobyła Sandra Kamińska z Grupy Wychowawczej w Brzegu. III miejsce, również po dogrywce, zdobył Krzysztof Kowalski z Hufca Pracy w Kędzierzynie-Koźlu.

Sandrze gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów. :)