W dniu 5 grudnia br. w ramach Mikołajkowej niespodzianki uczestnicy Grupy Wychowawczej Brzeg wyjechali na wycieczkę do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy. Jarmark ten jest jednym z największych Jarmarków na Dolnym Śląsku. Świąteczna atmosfera jaka zapanowała na wrocławskim rynku udzieliła się naszej młodzieży. Chatki świąteczne, choinki, kolorowe stragany, renifery, krasnale - to wszystko warto było zobaczyć. Młodzi ludzie chłonęli klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Była to okazja do przeprowadzenia lekcji na świeżym powietrzu - Moje wymarzone święta. Młodzi ludzie podkreślali jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa rodzina. Ponadto młodzi ludzie urzeczeni klimatem wrocławskim poszukiwali krasnali, z których znany jest Wrocław. Bajkowy, rodzinny klimat zapanował pomiędzy uczestnikami. Młodzi ludzie po zwiedzeniu Jarmarku zostali zaproszeni do kina. Seans bardzo im się podobał. Był dopełnieniem świątecznego dnia, dnia podkreślającego, że rodzina i magia bajkowa jest najważniejsza. Młodzież był bardzo zadowolona. Niektórzy uczestnicy mówili, że muszą tu wrócić, wrócić z rodzicami, by im pokazać Jarmark i całą świąteczną atmosferę. Koszty wycieczki pokryło OHP.