W dniu 28 listopada uczniowie technikum budowlanego z klasy III i IV uczestniczyli w szkoleniu technologicznym "Podstawy nowoczesnej techniki deskowań PERI". Odbyło się ono w Kątach Wrocławskich. Prowadzący w ciekawy i przystępny sposób opowiedział o początkach powstawania i rozwoju firmy. Przedstawił techniki deskowań ściennych i stropowych. Następnie uczniowie zobaczyli zestawione systemy rusztowań i deskowań na hali szkoleniowej. Technolog objaśniał ich montaż, zastosowanie, sposób produkcji. Dokładność i szybkość wykonywania prac przy użyciu deskowań PERI jest gwarancją sukcesu. Przed drugą częścią szkoleniową uczniowie poczęstowani zostali obiadem. Na zakończenie młodzież uczestniczyła w bardzo interesującym wykładzie dotyczącym deskowań i rusztowań podporowych w budownictwie mostowym. Potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu było wręczenie certyfikatów.