Dnia 01.03.2018 uczennica klasy II ZA Sandra Kamińska wzięła udział w konkursie informatycznym organizowanym przez Opolską Wojewódzką Komendę OHP w Opolu. 

Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Etap pierwszy to test wiedzy informatycznej – wiedza dzięki, której można prawidłowo wykonywać podstawowe zadania na komputerze. Natomiast etap drugi to była część praktyczna: prezentacja i obrona przygotowanych dwóch prac.

W konkursie wzięło udział czternastu uczestników ze wszystkich opolskich hufców pracy. Dużym zaskoczeniem była obecność Sandry, gdyż była jedyną dziewczyną biorącą udział w konkursie. W części teoretycznej zajęła III miejsce, pośród tak licznej grupy wykazała się znakomitą wiedzą teoretyczną. W kolejnym etapie nasza uczennica zaprezentowała prezentację pt. „Anoreksja-część mojego życia” oraz dodatkową pracę na temat 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. Obrona wypadła bardzo dobrze, jednak przeciwnicy okazali się na tym etapie nieco lepsi.

Sandra Kamińska pozytywnie podeszła do konkursu, zdobyła nowe doświadczenie oraz nową wiedzę, i jak sama mówi z chęcią weźmie udział w konkursie za rok.

Gratulujemy Sandrze, życząc kolejnych sukcesów.