W ramach projektu Nie zmarnuj swojego życia, RYMCERZE - czyli Łukasz Bęś (Bęsiu) i Jonatan Blank (DJ Yonas) spotkają się 22 listopada w z młodzieżą Zespołu Szkół Budowalnych w Brzegu. Celem spotkania będzie profilaktyka uzależnień, uświadamianie zagrożeń związanych z używkami, zmiana negatywnych postaw u młodzieży, zachęcanie do rozwijania zainteresowań.

Ambasadorami projektu Nie zmarnuj swojego życia są znani aktorzy i sportowcy, m.in. Maciej Musiał, Marcin Kwaśny, Dominika Figurska, Jerzy Dudek, Tomasz Adamek. Program ten został objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz Ministerstwa Sprawiedliwości.

RYMCERZE mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spotkań, dzieleniu się świadectwem swojego życia oraz graniu koncertów w kraju i za granicą. Doświadczeni przez los młodzi ludzie dzielą się swoimi przeżyciami swojej walki z nałogami i szukania miejsca w życiu. A wszystko językiem młodzieży – bez zadęcia i patosu, tylko prosto z serca.

Dziękujemy za wsparcie i współorganizację firmie WIPAK.