W dniach 25,26.10.2019 r. uczniowie klasy IV TBS byli na wizycie studyjnej w Poznaniu zorganizowanej w ramach projektu Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy. Działania projektowe mają pozwolić młodzieży zapoznać się z wymaganiami obecnego rynku pracy oraz zobaczyć "od środka" nowoczesne firmy branży logistycznej i samochodowej wdrażające nowe technologie.

Były to dwa, bardzo ciekawie spędzone dni. Pierwszego dnia uczniowie mieli okazję zwiedzać Centrum Transferu Wiedzy, Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Centrum Logistyczne Amazon. Wieczorem relaks - spacer po centrum pięknego Poznania.

Drugi dzień również obfitował w wizyty w ciekawych miejscach. Między innymi: zwiedzanie fabryki VW Crafter we Wrześni, po obiedzie wizyta w centrum Stary Browar.

Zakwaterowanie w hotelu Sheraton umożliwiło chętnym osobom na skorzystanie z basenu, sauny czy hotelowej siłowni. Wróciliśmy zadowoleni, pełni nowych wrażeń i doświadczeń, rozpieszczeni również przez piękną polską złotą jesień.