Julia Iwanicka z klasy 1TLR po dłuższej przerwie skutecznie powraca do szachów. Wcześniej jako zawodniczka kuźni brzeskich młodych talentów szachowych Orlika Brzeg pod pieczą pasjonata, trenera i sędziego szachowego Pana Jacka Toporowskiego a obecnie jako uczennica naszej szkoły dzisiaj 14 czerwca 2019 skutecznie reprezentowała ZSB Brzeg w VI Turnieju szachowym powiatu brzeskiego „Kochanowski też grał w szachy”. Zawody jak zwykle rozgrywane były na świeżym i pachnącym powietrzu pod lipami w PSP nr 3. Julia godnie walczyła osiągając najlepszy wynik wśród dziewcząt i 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej wśród 20 zawodników skutecznie rywalizując z chłopcami posiadającymi III kategorię szachową męską i zdobywając 5 zwycięstw z 7 partii . Życzymy dalszych sukcesów i wyższych miejsc w kolejnych turniejach szachowych.