Muzyka - dobry sposób na zawód, pasję i hobby oraz Szlachetne zdrowie, co ja wiem o Tobie a co powinienem wiedzieć

W dniu 01.04.2019r. w klubie muzycznym "Zebra" w Opolu odbyły się dwa konkursy, w których udział wzięli Damian Lis (uczeń 2 klasy szkoły branżowej) oraz Dominika Kretus (uczennica 3 klasy szkoły zawodowej). W konkursie muzycznym wystąpił Damian Lis, wykonując dwa utwory, jeden w języku polskim, drugi w angielskim. Damian pokonał całą konkurencję i zdobył bardzo ważne dla niego I miejsce!

W konkursie o zdrowym odżywianiu natomiast udział brała Dominika, która ostatecznie otrzymała upominek za udział w konkursie.


W dniu 02.04.2019 r. odbył się Wojewódzki Konkurs Młodzieży OHP Najsprawniejszy w zawodzie - kucharz, w którym udział brały Dominika Kretus oraz Weronika Cupek. Dziewczęta najpierw zmierzyły się z trudnym testem teoretycznym, by po chwili wejść do pracowni gastronomicznej sprawdzić swoje siły podczas części praktycznej trwającej 120 min. Walka była zacięta do ostatnich minut, a o zwycięstwie decydowały detale. Ostatecznie nasze dziewczyny zajęły II miejsce i wróciły do domu z uśmiechem.

Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy i życzymy dalszej motywacji do rozwijania swoich pasji!

ZAWODY ZSB - SZKOŁA BRANŻOWA