Uczeń klasy III technikum budowlanego Kacper Flis wziął udział w organizowanym przez Politechnikę Wrocławską Ogólnopolskim konkursie pt. MIASTO PRZYSZŁOŚCI.
Zaprojektował miasto jakie mogłoby powstać w roku 2077 na pustyni w Tunezji. Zastosował w swojej pracy bardzo nowatorskie rozwiązania związane z transportem i funkcjonalnością miasta.
Jego praca znalazła się w gronie czterech równorzędnie nagrodzonych prac. Kacper został zaproszony do dalszej współpracy z Katedrą Urbanistyki i Procesów Osadniczych na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Jednocześnie został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych MIASTO PRZYSZŁOŚCI.
Praca Kacpra jest wystawiona w bibliotece szkolnej. Zapraszamy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ZAWODY ZSB - TECHNIK BUDOWNICTWA