Po zakończonym pierwszym etapie konkursu Young Car Mechanic 2019 dziesięciu uczniów z naszej szkoły (w zawodach: technik i mechanik pojazdów samochodowych) zakwalifikowało się do II etapu (krajowego) tj.:

  • Piotr Domaracki, Piotr Kozłowski z klasy IV TBS,
  • Jan Drożdżak, Norbert Muszyński z klasy IV TBS,
  • Artur Guszpit z klasy III ZC,
  • Kajetan Sulikowski z klasy II TLS
  • Jan Bogusz, Grzegorz Łysiuk, Maciej Nowicki z klasy I TLS,
  • Tomasz Stodolny z klasy I BB.

14 marca odbył DRUGI ETAP KONKURSU, który polegał na rozwiązywaniu przez uczestników testów (online) sprawdzających wiedzę teoretyczną. Ten etap przeprowadzili nauczyciele przedmiotów zawodowych samochodowych: Dariusz Nowacki, Roman Zięba.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów. Do III etapu konkursu - finału krajowego (w Białymstoku) zakwalifikowanych zostanie pierwszych 10 uczestników z całej Polski, którzy uzyskali największą liczbę punktów, ale nie więcej niż 2 uczestników z jednej szkoły.

ZAWODY ZSB - TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH