20180223 095258

Karierę zawodową trzeba planować wcześnie, dlatego młodzież z dwóch klas VII PSP 3 odwiedziła w ramach Dnia Kariery Zespół Szkół Budowlanych. Uczniowie chcieli zobaczyć czego można się w naszej szkole nauczyć, jak wyglądają zajęcia w pracowniach. Zostali tam oprowadzeni przez nauczycieli i uczniów kierunków technikum budowlanego i technikum pojazdów samochodowych oraz ucznia technikum renowacji architektury. Zobaczyli jak odbywają się praktyczne lekcje z przedmiotów zawodowych, zademonstrowano działanie różnych specjalistycznych urządzeń. Mamy nadzieję, że wszystko się podobało. Tym bardziej, że całość była zorganizowana przez naszych niezastąpionych logistyków, którzy z  wielkim zaangażowaniem zajęli się grupą młodszych kolegów oraz zademonstrowali swoje umiejętności z przygotowania wojskowego. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem szkolnego doradcy zawodowego :).

 

20180223 100456

20180223 112717